Bud Industries
Prodotto No:
CU-3242
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX ABS BLACK 3.354"L X 3.354"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$6.27
$6.27
10
$5.225
$52.25
100
$4.7025
$470.25
250
$4.275
$1068.75
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 11.3in² (73cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 3.354" L x 3.354" W (85.19mm x 85.19mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.181 lb (82.1 g) |
| Ratings | - |
| Design | Cover Included |
| Thickness | 0.100" (2.54mm) |
| Series | Utilibox Style I |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | PCB Supports |
| Height | 1.350" (34.29mm) |
| Package | Bulk |