Bud Industries
Prodotto No:
CU-3285
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX ABS BLACK 8.246"L X 5.151"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$18.43
$18.43
10
$15.39
$153.9
100
$13.870095
$1387.0095
250
$13.003144
$3250.786
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 42.4in² (274cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 8.246" L x 5.151" W (209.45mm x 130.84mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA |
| Product Status | Active |
| Weight | 1 lb (453.59 g) |
| Ratings | - |
| Design | Cover Included |
| Thickness | 0.130" (3.30mm) |
| Series | Utilibox Style A |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | PCB Supports |
| Height | 3.125" (79.38mm) |
| Package | Bulk |