Bud Industries
Prodotto No:
CU-388
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX ABS BLACK 4.316"L X 3.065"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$6.365
$6.365
10
$5.32
$53.2
50
$4.465
$223.25
100
$4.332
$433.2
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 13.1in² (85cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 4.316" L x 3.065" W (109.63mm x 77.85mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.163 lb (73.94 g) |
| Ratings | - |
| Design | Cover Included |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Series | Utilibox Style G |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | PCB Supports |
| Height | 1.460" (37.08mm) |
| Package | Bulk |