Bud Industries
Prodotto No:
CU-592-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BOX ALUM NATURAL 5"L X 9.500"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$21.755
$21.755
10
$18.1925
$181.925
50
$16.38769
$819.3845
100
$16.131
$1613.1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 47.4in² (306cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 9.500" L x 5.000" W (241.30mm x 127.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.8 lbs (816.5 g) |
| Ratings | - |
| Design | L Shaped Panel |
| Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Series | Converta |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | - |
| Height | 2.500" (63.50mm) |
| Package | Bulk |