Bud Industries
Prodotto No:
CU-728
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CABINET STEEL GRAY 4"L X 5"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$21.375
$21.375
10
$17.9075
$179.075
50
$16.50625
$825.3125
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 20.0in² (129cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 5.000" L x 4.000" W (127.00mm x 101.60mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 1 lb (453.59 g) |
| Ratings | - |
| Design | End Panel(s) |
| Thickness | 20 Gauge |
| Series | Utility |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Cabinet |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | - |
| Height | 3.000" (76.20mm) |
| Package | Bulk |