Bud Industries
Prodotto No:
CU-743
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX PLAS BLK 5.030"L X 2.525"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$8.265
$8.265
10
$6.8875
$68.875
50
$6.2225
$311.125
100
$5.878125
$587.8125
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 12.7in² (82cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, Polystyrene |
| Size / Dimension | 5.030" L x 2.525" W (127.76mm x 64.14mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.156 lb (70.76 g) |
| Ratings | - |
| Design | Cover Included |
| Thickness | 0.100" (2.54mm) |
| Series | Utilibox Style D |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | PCB Supports |
| Height | 1.025" (26.04mm) |
| Package | Bulk |