CDA (Zhifengwei Technology)
Prodotto No:
CXHP2R7354R-TW
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
5*10 2.7V 0.35F EDLC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.6125
$2.6125
10
$2.1109
$21.109
50
$1.84224
$92.112
100
$1.61196
$161.196
500
$1.22816
$614.08
1000
$1.07464
$1074.64
2500
$1.03626
$2590.65
5000
$0.99788
$4989.4
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Tolerance | -20%, +80% |
| Lead Spacing | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 2.7 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 600mOhm @ 1kHz |
| Series | CXHP |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | CDA (Zhifengwei Technology) |
| Capacitance | 350 mF |
| Package | Box |