CDA (Zhifengwei Technology)
Prodotto No:
CXP-3R0107R-TW
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
3.0V 100F 22*45 T/S1 EDLC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 1.850" (47.00mm) |
| Tolerance | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 3 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 8mOhm @ 1kHz |
| Series | CXP-3.0V |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Mfr | CDA (Zhifengwei Technology) |
| Capacitance | 100 F |
| Package | Box |