TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
D-436-0185CS1102
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK CAP SEALING
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | - |
| Small Diameter Recovered | - |
| Material | Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Irradiated |
| Small Recovered Length | - |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | - |
| Series | D-436 |
| Large Diameter Supplied | 0.188" (4.78mm) |
| Type | Cap |
| Shell Size - Insert | - |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 0.510" (12.95mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | - |
| Total Length Recovered | 0.855" (21.72mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | D-436 |