TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
D14-30FR
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT BREAKOUT 2:1 BLK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$157.6145
$157.6145
10
$146.05395
$1460.5395
25
$140.80026
$3520.0065
50
$139.74956
$6987.478
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.170" (4.32mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Semi-Rigid |
| Small Recovered Length | 1.000" (25.40mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.600" (15.24mm) |
| Series | Chem-X D |
| Large Diameter Supplied | 1.181" (30.00mm) |
| Type | Boot, Transition - Breakout, 2:1 |
| Shell Size - Insert | - |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 2.520" (64.01mm) |
| Features | Abrasion Resistant, Adhesive Coating, Corrosion Resistant, Flame Retardant, Weather Resistant |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 0.512" (13.00mm) |
| Total Length Recovered | - |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | D14-30 |