Thin Film Technology Corp.
Prodotto No:
D1WEL2512CR100F-T4
Produttore:
Pacchetto:
2512
Batch:
-
Descrizione:
RES 0.1 OHM 1% 2W 2512
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.5035
$0.5035
10
$0.3572
$3.572
25
$0.27892
$6.973
50
$0.23598
$11.799
100
$0.18582
$18.582
250
$0.157244
$39.311
500
$0.128668
$64.334
1000
$0.100073
$100.073
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 0.033" (0.85mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Ratings | - |
| Resistance | 100 mOhms |
| Series | D1WEL |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Thin Film Technology Corp. |
| Features | Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |