Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
D472M33Z5UL6UJ5R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP CER 4700PF 500V Z5U RADIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.304
$0.304
10
$0.20615
$2.0615
50
$0.13737
$6.8685
100
$0.116755
$11.6755
500
$0.082441
$41.2205
1000
$0.072134
$72.134
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 500V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.335" Dia (8.50mm) |
| Temperature Coefficient | Z5U |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | D |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 4700 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |