Wakefield-Vette
Prodotto No:
DC0301012U2B-2T0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FAN AXIAL 30X10.5MM 12VDC WIRE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$12.977
$12.977
10
$12.2607
$122.607
25
$11.53908
$288.477
50
$10.81784
$540.892
100
$10.096695
$1009.6695
250
$9.375512
$2343.878
500
$9.195202
$4597.601
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Air Flow | 5.7 CFM (0.160m³/min) |
| Noise | 31.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.090A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | 11000 RPM |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Features | Locked Rotor Protection |
| Width | 10.50mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.240 in H2O (59.8 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 30mm L x 30mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Series | - |
| Power (Watts) | 1.08 W |
| Package | Box |
| Base Product Number | DC0301012 |