Wakefield-Vette
Prodotto No:
DC0501512U2B-2T0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$11.3145
$11.3145
10
$10.6837
$106.837
25
$10.0548
$251.37
50
$9.42628
$471.314
100
$8.79795
$879.795
250
$8.169544
$2042.386
500
$8.012414
$4006.207
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Air Flow | - |
| Noise | - |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | - |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Features | Locked Rotor Protection |
| Width | 15.00mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 50mm L x 50mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Series | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | DC0501512 |