Wakefield-Vette
Prodotto No:
DC0923812M2B-2T0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$23.503
$23.503
10
$22.1996
$221.996
25
$20.89392
$522.348
50
$19.58824
$979.412
100
$18.282275
$1828.2275
250
$16.976424
$4244.106
500
$16.649966
$8324.983
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Air Flow | 109.2 CFM (3.06m³/min) |
| Noise | 58.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.900A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | 5000 RPM |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Features | Locked Rotor Protection |
| Width | 38.00mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.860 in H2O (214.2 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 92mm L x 92mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Series | - |
| Power (Watts) | 10.8 W |
| Package | Box |
| Base Product Number | DC0923812 |