Wakefield-Vette
Prodotto No:
DC1202512J2B-2T0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$18.1735
$18.1735
10
$17.1608
$171.608
25
$16.15152
$403.788
50
$15.14205
$757.1025
100
$14.13258
$1413.258
250
$13.12311
$3280.7775
500
$12.870752
$6435.376
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Air Flow | 67.8 CFM (1.90m³/min) |
| Noise | 35.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.200A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | 2100 RPM |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Features | Locked Rotor Protection |
| Width | 25.00mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.170 in H2O (42.3 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 120mm L x 120mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Series | - |
| Power (Watts) | 2.4 W |
| Package | Box |
| Base Product Number | DC1202512 |