Vicor Corporation
Prodotto No:
DCM3623E50T53A6T00
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
DCM3623E50T53A6T00 CUSTOMER DE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Main Purpose | DC/DC, Step Down |
| Current - Output | 3.4A |
| Product Status | Active |
| Power - Output | 160 W |
| Series | - |
| Regulator Topology | Buck |
| Frequency - Switching | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Note | - |
| Voltage - Output | 48V |
| Board Type | Fully Populated |
| Outputs and Type | 1, Isolated |
| Mfr | Vicor Corporation |
| Utilized IC / Part | DCM3623x50T26A6yzz |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 9V ~ 50V |