WIMA
Prodotto No:
DCP4I051006GD2KSSD
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP FILM 10UF 10% 600VDC RADIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.9685
$4.9685
10
$4.47355
$44.7355
50
$3.87714
$193.857
100
$3.3801
$338.01
500
$2.783614
$1391.807
1000
$2.584779
$2584.779
2500
$2.535075
$6337.6875
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Automotive; DC Link, DC Filtering |
| Height - Seated (Max) | 1.142" (29.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.240" L x 0.669" W (31.50mm x 17.00mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 11 mOhms |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | - |
| Voltage Rating - DC | 600V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | WIMA |
| Capacitance | 10 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |