WIMA
Prodotto No:
DCP4L045006DD2KSSD
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
DC-LINK MKP 4 5.0 UF 800 VDC 13X
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.6695
$2.6695
101
$2.563119
$258.875019
201
$2.4035
$483.1035
501
$2.261
$1132.761
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Automotive; DC Link, DC Filtering |
| Height - Seated (Max) | 0.945" (24.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.240" L x 0.512" W (31.50mm x 13.00mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 14.6 mOhms |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | MKP 4 |
| Voltage Rating - DC | 800V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | WIMA |
| Capacitance | 5 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |