Taoglas Limited
Prodotto No:
DCP.5900.25.4.A.30
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
5.9GHZ DSRC PATCH ANTENNA 25*25*
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Frequency Range | 5.85GHz ~ 5.925GHz |
| Applications | DSRC |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | Pin |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| RF Family/Standard | General ISM |
| VSWR | - |
| Series | - |
| Antenna Type | Ceramic Patch |
| Frequency (Center/Band) | 5.887GHz |
| Mfr | Taoglas Limited |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Tray |
| Gain | 7.53dBi, 7.57dBi |
| Frequency Group | SHF (f > 4GHz) |
| Base Product Number | DCP.5900 |