TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
DCPT-8/4-45-SP
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEAT SHRINK TUBING 1=1M
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$7.847
$7.847
5
$7.505
$37.525
10
$5.7988
$57.988
25
$5.28694
$132.1735
50
$4.94608
$247.304
100
$4.604935
$460.4935
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Inner Diameter - Recovered | 0.157" (3.99mm) |
| Shrink Temperature | 95°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 135°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C) |
| Color | Green, Yellow |
| Recovered Wall Thickness | 0.025" (0.64mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | DCPT |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | 3.28' (1.00m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.315" (8.00mm) |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Features | Flame Retardant, Fluid Resistant |
| Shelf Life | 144 Months |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | DCPT |