Amphenol Positronic
Prodotto No:
DD15M1000S
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
D-SUB
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$31.3975
$31.3975
10
$27.4968
$274.968
25
$26.30892
$657.723
50
$25.46038
$1273.019
100
$24.61165
$2461.165
250
$23.253758
$5813.4395
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Dielectric Material | Polyester, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Stainless Steel, Passivated |
| Ingress Protection | IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Voltage Rating | 300V |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22-30 AWG |
| Backset Spacing | - |
| Mfr | Amphenol Positronic |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Features | - |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) High Density |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 15 |
| Color | Blue |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Contact Form | Machined |
| Series | DD |
| Connector Style | D-Sub, High Density |
| Package | Bag |