Amphenol Positronic
Prodotto No:
DD26S3000S
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
D-SUB
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$77.0925
$77.0925
10
$70.73985
$707.3985
25
$68.01886
$1700.4715
50
$65.75159
$3287.5795
100
$62.124015
$6212.4015
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Dielectric Material | Polyester, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Stainless Steel, Passivated |
| Ingress Protection | IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Voltage Rating | 300V |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Mfr | Amphenol Positronic |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | - |
| Shell Size, Connector Layout | 2 (DA, A) High Density |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 26 |
| Color | Blue |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Contact Form | Machined |
| Series | DD |
| Connector Style | D-Sub, High Density |
| Package | Tray |