Tri-Mag, LLC
Prodotto No:
DE60-4FF
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
THREE-PHASE EMI FILTER 480V 60A
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | - |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Two Stage |
| Frequency - Operating | 47Hz, 63Hz |
| Termination Style | Threaded Post (1/4-20) |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | - |
| Series | DE |
| Mfr | Tri-Mag, LLC |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Package | Box |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 2 kV |
| Voltage - Rated AC | 480V |
| Current | 60 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | DE60 |