KEMET
Prodotto No:
DEEH4470KA5N00
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
4 7 U0 VDCV
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
750
$3.971
$2978.25
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.209" (5.30mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Termination | Solder Pads |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.610" L x 0.539" W (15.50mm x 13.70mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | LDE |
| Voltage Rating - DC | 100V |
| Package / Case | 6054 (153137 Metric) |
| Voltage Rating - AC | 63V |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 4.7 µF |
| Features | High Temperature |
| Package | Tape & Reel (TR) |