Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF2B29FU,H3XHF
Produttore:
Pacchetto:
USC
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
AUTO AEC-Q BIDIRECTIONAL ESD PRO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.3705
$0.3705
10
$0.2736
$2.736
100
$0.155135
$15.5135
500
$0.102752
$51.376
1000
$0.078774
$78.774
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 3A (8/20µs) |
| Applications | Automotive |
| Capacitance @ Frequency | 9pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 26V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 140W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | USC |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 47V |
| Package / Case | SC-76, SOD-323 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 24V (Max) |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |