Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF2B36FU,H3F
Produttore:
Pacchetto:
USC
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE 28VWM 40VC USC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.323
$0.323
10
$0.24225
$2.4225
100
$0.13737
$13.737
500
$0.09101
$45.505
1000
$0.069768
$69.768
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 1A (8/20µs) |
| Applications | - |
| Capacitance @ Frequency | 6.5pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 32V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 150W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | USC |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 40V |
| Package / Case | SC-76, SOD-323 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 28V |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | DF2B36 |