Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF2B6.8E,L3F
Produttore:
Pacchetto:
ESC
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE 5VWM ESC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.19
$0.19
10
$0.1596
$1.596
100
$0.084455
$8.4455
500
$0.055575
$27.7875
1000
$0.037791
$37.791
2000
$0.034086
$68.172
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 15pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 5.8V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | ESC |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | SC-79, SOD-523 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V (Max) |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | DF2B6.8 |