Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF2B6M5CT,L3F
Produttore:
Pacchetto:
CST2
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BIDIRECTIONAL ESD DIODE VRWM:+/-
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.34485
$3.4485
100
$0.195035
$19.5035
500
$0.129162
$64.581
1000
$0.099028
$99.028
2000
$0.086108
$172.216
5000
$0.077501
$387.505
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 2.5A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 0.3pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 37W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | CST2 |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 15V |
| Package / Case | SOD-882 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V (Max) |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |