Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF2B7ACT,L3F
Produttore:
Pacchetto:
CST2
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE 5.5VWM 20VC CST2
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.19
$0.19
10
$0.1596
$1.596
100
$0.084455
$8.4455
500
$0.055575
$27.7875
1000
$0.037791
$37.791
2000
$0.034086
$68.172
5000
$0.02964
$148.2
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 4A (8/20µs) |
| Capacitance @ Frequency | 8.5pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 5.8V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 80W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | CST2 |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 20V |
| Package / Case | SOD-882 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5.5V (Max) |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | DF2B7 |