Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF2S12FU,H3F
Produttore:
Pacchetto:
USC
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE 9VWM USC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.171
$0.171
10
$0.1539
$1.539
100
$0.08398
$8.398
500
$0.051661
$25.8305
1000
$0.035226
$35.226
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 15pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 11.4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | USC |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | SC-76, SOD-323 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 9V |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | DF2S12 |