Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF2S5M5SL,L3F
Produttore:
Pacchetto:
SL2
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE 3.3VWM 16VC SL2
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.2945
$0.2945
10
$0.24225
$2.4225
100
$0.12825
$12.825
500
$0.084398
$42.199
1000
$0.05739
$57.39
2000
$0.051766
$103.532
5000
$0.045011
$225.055
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 2.5A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 0.6pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 3.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 37W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SL2 |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 16V (Typ) |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3.3V (Max) |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | DF2S5 |