Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF2S6.8MFS,L3M
Produttore:
Pacchetto:
SOD-923
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE 5VWM 15VC SOD923
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.361
$0.361
10
$0.2945
$2.945
100
$0.15618
$15.618
500
$0.102752
$51.376
1000
$0.069863
$69.863
2000
$0.063014
$126.028
5000
$0.054796
$273.98
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 3A |
| Capacitance @ Frequency | 0.45pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 45W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-923 |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 15V |
| Package / Case | SOD-923 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V (Max) |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | DF2S6.8 |