Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF3A5.6FU(TE85L,F)
Produttore:
Pacchetto:
USM
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE 2.5VWM USM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.3705
$0.3705
10
$0.30495
$3.0495
100
$0.161785
$16.1785
500
$0.106419
$53.2095
1000
$0.072362
$72.362
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 65pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 5.3V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | USM |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 2.5V |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | DF3A5.6 |