Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF3A5.6FV,L3F
Produttore:
Pacchetto:
VESM
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE VESM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.2185
$0.2185
10
$0.1786
$1.786
100
$0.09481
$9.481
500
$0.062377
$31.1885
1000
$0.042418
$42.418
2000
$0.038266
$76.532
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 65pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 5.3V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | VESM |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | SOT-723 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | - |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | DF3A5.6 |