Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF3A6.8F,LF
Produttore:
Pacchetto:
S-Mini
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE 5VWM SMINI
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.2869
$2.869
100
$0.152095
$15.2095
500
$0.100035
$50.0175
1000
$0.06802
$68.02
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 45pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6.4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | S-Mini |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | DF3A6.8 |