Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF3D18FU,LF
Produttore:
Pacchetto:
USM
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE 12VWM 33VC USM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.38
$0.38
10
$0.30685
$3.0685
100
$0.20862
$20.862
500
$0.156503
$78.2515
1000
$0.117372
$117.372
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Bidirectional Channels | 2 |
| Operating Temperature | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 2.5A (8/20µs) |
| Applications | - |
| Capacitance @ Frequency | 9pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 16.2V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 80W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | USM |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 33V |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 12V |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | DF3D18 |