Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF3D29FU,LF
Produttore:
Pacchetto:
USM
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE 24VWM 47VC USM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.3705
$0.3705
10
$0.304
$3.04
100
$0.206625
$20.6625
500
$0.155002
$77.501
1000
$0.116242
$116.242
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 3A (8/20µs) |
| Applications | - |
| Capacitance @ Frequency | 9pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 26V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 140W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | USM |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 47V |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 24V |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | DF3D29 |