Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF3D36FU,LXHF
Produttore:
Pacchetto:
SC-70
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
AUTO AEC-Q BIDIRECTIONAL ESD PRO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.4845
$0.4845
10
$0.39425
$3.9425
100
$0.268755
$26.8755
500
$0.201552
$100.776
1000
$0.151164
$151.164
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Bidirectional Channels | 2 |
| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 2.5A (8/20µs) |
| Applications | Automotive |
| Capacitance @ Frequency | 6.5pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 32V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 150W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-70 |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 60V |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 28V (Max) |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |