Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF5A3.3F(TE85L,F)
Produttore:
Pacchetto:
SMV
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE 1VWM SMV
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 115pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 3.1V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SMV |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 1V |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | DF5A3.3 |