Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF5A5.6FTE85LF
Produttore:
Pacchetto:
SMV
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE 2.5VWM SMV
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.3895
$0.3895
10
$0.2907
$2.907
100
$0.16435
$16.435
500
$0.108851
$54.4255
1000
$0.083448
$83.448
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 65pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 5.3V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SMV |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 2.5V |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | DF5A5.6 |