Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF5A6.8CJE,LM
Produttore:
Pacchetto:
ESV
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE ESV
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.266
$0.266
10
$0.22135
$2.2135
100
$0.117135
$11.7135
500
$0.077064
$38.532
1000
$0.052402
$52.402
2000
$0.047262
$94.524
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 23pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6.4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | ESV |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | SOT-553 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | - |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | DF5A6.8 |