Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF6A6.8FU,LF
Produttore:
Pacchetto:
US6
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE US6
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.304
$0.304
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 45pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6.4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | US6 |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | - |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | DF6A6.8 |