Toshiba Semiconductor and Storage
Prodotto No:
DF6F6.8MCTC(TE85L)
Produttore:
Pacchetto:
CST6C
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE 5VWM 24VC CST6C
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.6175
$0.6175
10
$0.532
$5.32
100
$0.39729
$39.729
500
$0.312132
$156.066
1000
$0.241205
$241.205
2000
$0.219916
$439.832
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Bidirectional Channels | 4 |
| Operating Temperature | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 2.5A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 0.6pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | CST6C |
| Series | - |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 24V |
| Package / Case | 6-XFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V (Max) |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Power Line Protection | Yes |
| Base Product Number | DF6F |