Infineon Technologies
Prodotto No:
DF80R12W2H3B11BOMA1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IGBT MODULE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
8
$35.9195
$287.356
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC Thermistor | Yes |
| Configuration | Dual Boost Chopper |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 50 A |
| Input Capacitance (Cies) @ Vce | 2.35 nF @ 25 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 1200 V |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Input | Standard |
| Vce(on) (Max) @ Vge, Ic | 1.7V @ 15V, 20A |
| Package / Case | Module |
| Power - Max | 190 W |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 1 mA |
| Package | Bulk |
| IGBT Type | - |