Vishay Siliconix
Prodotto No:
DG202BDJ-E3
Produttore:
Pacchetto:
16-PDIP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC SWITCH SPST-NOX4 85OHM 16DIP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.6315
$2.6315
10
$2.36265
$23.6265
25
$2.22908
$55.727
100
$1.899335
$189.9335
250
$1.783416
$445.854
500
$1.56047
$780.235
1000
$1.388026
$1388.026
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 500pA |
| Crosstalk | -95dB @ 100kHz |
| -3db Bandwidth | - |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 2Ohm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±4.5V ~ 22V |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 4.5V ~ 25V |
| Series | - |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 5pF, 5pF |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 85Ohm |
| Switch Circuit | SPST - NO |
| Mfr | Vishay Siliconix |
| Charge Injection | 1pC |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tube |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 300ns, 200ns |
| Base Product Number | DG202 |