Panjit International Inc.
Prodotto No:
DI108S_R2_00001
Produttore:
Pacchetto:
4-SDIP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
SURFACE MOUNT GLASS PASSIVATED S
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.3496
$3.496
100
$0.209855
$20.9855
500
$0.194294
$97.147
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 800 V |
| Diode Type | Single Phase |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-SDIP |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 800 V |
| Series | - |
| Package / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 1 A |
| Mfr | Panjit International Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 1 A |
| Base Product Number | DI108 |