Visaton GmbH & Co. KG
Prodotto No:
DL 10 - 100 V
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SPEAKER TOP PORT 90DB ROUND
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Frequency Range | 75 Hz ~ 20 kHz |
| Shape | Round |
| Ingress Protection | IP54 |
| Height - Seated (Max) | 2.992" (76.00mm) |
| Termination | Wire Leads |
| Size / Dimension | 5.315" Dia (135.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | 140Hz |
| Mfr | Visaton GmbH & Co. KG |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |
| Efficiency - dBA | 90.00 |
| Efficiency - Testing | 1W/1M |