Amphenol All Sensors Corporation
Prodotto No:
DLLR-L10D-E1BD-C-NAV8
Produttore:
Pacchetto:
8-DIP
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR 0.36PSID 0.09" 18BIT 8DIP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$88.7205
$88.7205
10
$73.9347
$739.347
25
$71.46964
$1786.741
100
$69.00534
$6900.534
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Pressure | ±0.36PSI (±2.49kPa) |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Termination Style | PC Pin |
| Output Type | I²C, SPI |
| Port Size | Male - 0.09" (2.24mm) Tube, Dual |
| Port Style | Barbed |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Pressure Type | Differential |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Series | DLLR |
| Accuracy | ±0.1% |
| Package / Case | 8-DIP (0.620", 15.75mm), Dual Ports, Same Side |
| Voltage - Supply | 1.68V ~ 3.6V |
| Output | 18b |
| Mfr | Amphenol All Sensors Corporation |
| Features | Temperature Compensated |
| Package | Bulk |
| Maximum Pressure | 3.63PSI (25kPa) |
| Base Product Number | DLLR-L10D |