TPC Wire & Cable
Prodotto No:
DLNDM250/H
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN QC RCPT 12-10AWG M YLLW .25
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
500
$0.135375
$67.6875
1000
$0.128611
$128.611
2000
$0.121838
$243.676
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Insulation | Fully Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | 0.303" (7.70mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | Yellow |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.984" (25.00mm) |
| Insulation Diameter | 0.031" (0.79mm) |
| Mfr | TPC Wire & Cable |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Bulk |